Home / Adopcja / Adopcja wirtualna

Adopcja wirtualna

Wirtualna adopcja – idealne rozwiązanie dla osób, które kochają zwierzęta, chcą im pomagać, ale z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na przygarnięcie któregoś do domu. Wirtualna adopcja to przede wszystkim wsparcie finansowe wybranego pupila. Za przekazane przez Państwa środki możemy zapewnić naszym podopiecznym wyżywienie, opiekę weterynaryjną (w tym sterylizacje i kastracje oraz czipowanie), ciepłę budy na zimę, opłacić koszty transportu do nowych domów czy wykonać niezbędne badania.

WARUNKI ADOPCJI WIRTUALNEJ:

- Wybierz z działu “Psy do wirtualnej adopcji” psa, któremu chciałbyś pomóc

- Skontaktuj się z nami pisząc na adres: adopcje@psiaszansa.pl i napisz, którym psem jesteś zainteresowany. Przy każdym psie podana jest kwota jego miesięcznego utrzymania (80zł psy małe, 140zł psy średnie i duże).

- Co miesiąc wpłacaj zadeklarowaną kwotę (można również dokonywać wpłat co 2-3 miesiące, raz na pół roku, prosimy jednak o informację jak będą Państwo robić przelewy) na konto z dopiskiem „Darowizna i imię psa”.

Powyższe kwoty będą mogli Państwo odliczyć od dochodu na koniec roku.

Celem Fundacji Ostatnia Szansa jest przede wszystkim znalezienie domów dla przebywających u nas zwierząt. Kiedy psiak znajdzie nowy domek, powiadomimy Cię o tym oraz zaproponujemy nowego do adopcji. Na stronie pojawią się również zdjęcia pupila z nowego domu.

Zapraszamy do adopcji wirtualnym oraz pięknie dziękujemy wszystkim dotychczasowym darczyńcom, którzy wspierają nasze przytulisko !

Aktualności

Boguszaki w kalendarzu Wielcy Małym na rok 2018

A teraz niespodzianka! Przedstawiamy zdjęcia Boguszków, które brały udział w sesji do kalendarza Wielcy Małym 2018. Boguszki pozowały ze znanymi (więcej…)

Trzeci zlot Boguszków w Szwajcarii

24.09.2017 odbył się Trzeci Zlot Boguszaków w Szwajcarii. To już tradycja, że psy z naszego schroniska, które znalazły swoje szczęśliwe (więcej…)

Zakupy żywniościowe dla Boguszaków

Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że od dzisiaj tzn. od 14.09.2017 można w szybki sposób zakupić potrzebne jedzenie dla Boguszków!. (więcej…)