Home / Aktualności / Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo,

Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie 38 tys. zł) sprawiły, że podwinęła nam się noga (a raczej łapa) w planowaniu budżetu.

Oznacza to głownie pusty magazyn. Tak … Boguszki niebawem nie będą miały co jeść… zdecydowaliśmy się poprosić Państwa o pomoc i liczymy na to, że wspólnie uzbieramy środki, które pozwolą nam na napełnienie brzuszków naszych podopiecznych.

Poniżej wklejamy link do zbiórki na portalu ratujemyzwierzaki.pl, gdzie mamy założone konto: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ostatniaszansa

Bardzo prosimy o najmniejsze nawet wpłaty! I pięknie dziękujemy za każde wsparcie.

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)