Home / Jak pomóc

Jak pomóc

Na miejscu

Możesz przyjechać i pomóc przy szkoleniu psów. Psiaki potrzebują nauki chodzenia na smyczy, komend, zachowań na spacerach, kontaktu z człowiekiem, oswojenia z szelkami, czesania itp. Jeżeli chcesz przyjechać do schroniska, skontaktuj się z nami telefonicznie – 509 201 457 (Ewa) lub 513 430 207 (Agnieszka), lub napisz mail schronisko@psiaszansa.pl

W swojej okolicy

Jeżeli chcesz pomóc kolportować ulotki informacyjne o schronisku, napisz na adres: pomoc@psiaszansa.pl. Prześlemy Ci paczkę z ulotkami.
Potrzebujemy również doświadczonych osób do przeprowadzania wizyt przed i po adopcyjnych. Każdy chętny dom jest wcześniej sprawdzany, zanim zostanie podjęta decyzja o oddaniu psa.
Możesz przeprowadzić zbiórkę na rzecz schroniska w swojej szkole lub pracy. Po szczegóły organizacyjne napisz do nas.

Co jest zawsze potrzebne w schronisku:
– sucha i mokra karma
– koce i ręczniki
– środki czystości
– legowiska
– obroże, szelki oraz smycze wszystkich rozmiarów
– ubrania dla suk po sterylkach oraz kołnierze pooperacyjne
– preparaty na pchły oraz do odrobaczania zwierząt
– narzędzia (grabie, łopaty, taczki)

Przez internet

Zawsze poszukiwane są osoby do pomocy przy ogłaszaniu w internecie naszych psów do adopcji, tworzenia wydarzeń na Facebooku informujących o psach, poszukiwania sponsorów dla schroniska itp.
Chcesz włączyć się w nasze działania, napisz na adres: wolontariat@psiaszansa.pl

Na odległość

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, dlatego wszelkie wpłaty przekazywane na nasze konta, mogą być odpisane od dochodu na koniec roku. Prosimy pamiętać o dopisku „darowizna” w tytule przelewu.

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)