Home / Jak pomóc

Jak pomóc

Na miejscu

Możesz przyjechać i pomóc przy szkoleniu psów. Psiaki potrzebują nauki chodzenia na smyczy, komend, zachowań na spacerach, kontaktu z człowiekiem, oswojenia z szelkami, czesania itp. Jeżeli chcesz przyjechać do schroniska, skontaktuj się z nami telefonicznie – 509 201 457 (Ewa) lub 513 430 207 (Agnieszka), lub napisz mail schronisko@psiaszansa.pl

W swojej okolicy

Jeżeli chcesz pomóc kolportować ulotki informacyjne o schronisku, napisz na adres: pomoc@psiaszansa.pl. Prześlemy Ci paczkę z ulotkami.
Potrzebujemy również doświadczonych osób do przeprowadzania wizyt przed i po adopcyjnych. Każdy chętny dom jest wcześniej sprawdzany, zanim zostanie podjęta decyzja o oddaniu psa.
Możesz przeprowadzić zbiórkę na rzecz schroniska w swojej szkole lub pracy. Po szczegóły organizacyjne napisz do nas.

Co jest zawsze potrzebne w schronisku:
- sucha i mokra karma
- koce i ręczniki
- środki czystości
- legowiska
- obroże, szelki oraz smycze wszystkich rozmiarów
- ubrania dla suk po sterylkach oraz kołnierze pooperacyjne
- preparaty na pchły oraz do odrobaczania zwierząt
- narzędzia (grabie, łopaty, taczki)

Przez internet

Zawsze poszukiwane są osoby do pomocy przy ogłaszaniu w internecie naszych psów do adopcji, tworzenia wydarzeń na Facebooku informujących o psach, poszukiwania sponsorów dla schroniska itp.
Chcesz włączyć się w nasze działania, napisz na adres: wolontariat@psiaszansa.pl

Na odległość

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, dlatego wszelkie wpłaty przekazywane na nasze konta, mogą być odpisane od dochodu na koniec roku. Prosimy pamiętać o dopisku “darowizna” w tytule przelewu.

Aktualności

PODZIĘKOWANIA ZA DARY OD FIRMY DINGO

Boguszki dziękują bardzo firmie DINGO za przesłanie dużej ilości szelek (w tym także zapinanych bardzo zmyślnie, dzięki czemu psiaki nie (więcej…)

PIT – WSPANIAŁE METAMORFOZY

PIT trafił do nas na początku września – koczował na stacji benzynowej i straszył swoim stanem zdrowia. Dobrze nie było (więcej…)

Życzenia Świąteczne

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele Boguszków, Całą ekipą schroniskową chcieliśmy życzyć wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, udanego Sylwestra i spełnienia planów (więcej…)