Home / Jak pomóc

Jak pomóc

Na miejscu

Możesz przyjechać i pomóc przy szkoleniu psów. Psiaki potrzebują nauki chodzenia na smyczy, komend, zachowań na spacerach, kontaktu z człowiekiem, oswojenia z szelkami, czesania itp. Jeżeli chcesz przyjechać do schroniska, skontaktuj się z nami telefonicznie – 509 201 457 (Ewa) lub 513 430 207 (Agnieszka), lub napisz mail schronisko@psiaszansa.pl

W swojej okolicy

Jeżeli chcesz pomóc kolportować ulotki informacyjne o schronisku, napisz na adres: pomoc@psiaszansa.pl. Prześlemy Ci paczkę z ulotkami.
Potrzebujemy również doświadczonych osób do przeprowadzania wizyt przed i po adopcyjnych. Każdy chętny dom jest wcześniej sprawdzany, zanim zostanie podjęta decyzja o oddaniu psa.
Możesz przeprowadzić zbiórkę na rzecz schroniska w swojej szkole lub pracy. Po szczegóły organizacyjne napisz do nas.

Co jest zawsze potrzebne w schronisku:
- sucha i mokra karma
- koce i ręczniki
- środki czystości
- legowiska
- obroże, szelki oraz smycze wszystkich rozmiarów
- ubrania dla suk po sterylkach oraz kołnierze pooperacyjne
- preparaty na pchły oraz do odrobaczania zwierząt
- narzędzia (grabie, łopaty, taczki)

Przez internet

Zawsze poszukiwane są osoby do pomocy przy ogłaszaniu w internecie naszych psów do adopcji, tworzenia wydarzeń na Facebooku informujących o psach, poszukiwania sponsorów dla schroniska itp.
Chcesz włączyć się w nasze działania, napisz na adres: wolontariat@psiaszansa.pl

Na odległość

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, dlatego wszelkie wpłaty przekazywane na nasze konta, mogą być odpisane od dochodu na koniec roku. Prosimy pamiętać o dopisku “darowizna” w tytule przelewu.

Aktualności

Boguszaki w kalendarzu Wielcy Małym na rok 2018

A teraz niespodzianka! Przedstawiamy zdjęcia Boguszków, które brały udział w sesji do kalendarza Wielcy Małym 2018. Boguszki pozowały ze znanymi (więcej…)

Trzeci zlot Boguszków w Szwajcarii

24.09.2017 odbył się Trzeci Zlot Boguszaków w Szwajcarii. To już tradycja, że psy z naszego schroniska, które znalazły swoje szczęśliwe (więcej…)

Zakupy żywniościowe dla Boguszaków

Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że od dzisiaj tzn. od 14.09.2017 można w szybki sposób zakupić potrzebne jedzenie dla Boguszków!. (więcej…)