Home / Psy do adopcji wirtualnej / Ala

Ala

Słowa kluczowe: ,

ALA trafiła do schroniska 13 czerwca 2017 roku razem ze swoimi dwiema siostrami. Szczeniaki urodziły się na tyłach stodoły, było ich razem sześć, jednak wszyscy trzej braciszkowie znaleźli szybko nowe domy, a dziewczynki trafiły do nas. Mama szczeniaków jest dzika i bardzo trudno ją złapać. ALINKA urodziła się mniej więcej w styczniu 2017, więc ma teraz 5 miesięcy. Wszystkie siostrzyczki są radosne i otwarte na kontakt z ludźmi, co jest tym bardziej miłą niespodzianką, bo były wychowywane bez obecności ludzi w pierwszych tygodniach życia. ALA jest największa i najspokojniejsza z całej trójeczki. Będzie średnia albo duża, jej mama ma ok 55 cm.

 

Aktualności

PODZIĘKOWANIA – GRANCE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)

PODZIĘKOWANIA ZA DARY OD FIRMY DINGO

Boguszki dziękują bardzo firmie DINGO za przesłanie dużej ilości szelek (w tym także zapinanych bardzo zmyślnie, dzięki czemu psiaki nie (więcej…)

PIT – WSPANIAŁE METAMORFOZY

PIT trafił do nas na początku września – koczował na stacji benzynowej i straszył swoim stanem zdrowia. Dobrze nie było (więcej…)