Home / Psy do adopcji wirtualnej / Arion

Arion

Słowa kluczowe: ,

Hej, jestem ARION, trafiłem do schroniska w lipcu 2017 roku. Ciężko uwierzyć, ale byłem jeszcze chudszy … można było zobaczyć tylko moje duuuuże oczy.
Mam ok 1-1,5 roku. Zostałem wykastrowany, zaszczepiony i jestem gotowy do wyjścia do nowego domu. W niedzielę byłem na spacerze z koleżanką z boksu – pokazałem wszystkim jak pięknie umiem chodzić na smyczy i jaki jestem fajny, w ogóle nie zaczepiałem suni i szedłem przy nodze.
Jestem bardzo zrównoważony i duży – mam 75cm (mierzone na środku pleców). Szukam domu, gdzie będę mieszkał ze wszystkimi członkami rodziny, nie jakiegoś kojca.

 

Aktualności

PODZIĘKOWANIA – GRANCE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)

PODZIĘKOWANIA ZA DARY OD FIRMY DINGO

Boguszki dziękują bardzo firmie DINGO za przesłanie dużej ilości szelek (w tym także zapinanych bardzo zmyślnie, dzięki czemu psiaki nie (więcej…)

PIT – WSPANIAŁE METAMORFOZY

PIT trafił do nas na początku września – koczował na stacji benzynowej i straszył swoim stanem zdrowia. Dobrze nie było (więcej…)