Home / Psy do adopcji wirtualnej / Arion

Arion

Słowa kluczowe: ,

Hej, jestem ARION, trafiłem do schroniska w lipcu 2017 roku. Ciężko uwierzyć, ale byłem jeszcze chudszy … można było zobaczyć tylko moje duuuuże oczy.
Mam ok 1-1,5 roku. Zostałem wykastrowany, zaszczepiony i jestem gotowy do wyjścia do nowego domu. W niedzielę byłem na spacerze z koleżanką z boksu – pokazałem wszystkim jak pięknie umiem chodzić na smyczy i jaki jestem fajny, w ogóle nie zaczepiałem suni i szedłem przy nodze.
Jestem bardzo zrównoważony i duży – mam 75cm (mierzone na środku pleców). Szukam domu, gdzie będę mieszkał ze wszystkimi członkami rodziny, nie jakiegoś kojca.

 

Aktualności

PODZIĘKOWANIA – AUAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANCE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)

PODZIĘKOWANIA ZA DARY OD FIRMY DINGO

Boguszki dziękują bardzo firmie DINGO za przesłanie dużej ilości szelek (w tym także zapinanych bardzo zmyślnie, dzięki czemu psiaki nie (więcej…)