Home / Psy do adopcji wirtualnej / Bola

Bola

Słowa kluczowe: ,

BOLA, to ok 9 letnia suczka, w schronisku prawdopodobnie od początku. Niespecjalnie przepada za ludźmi, dłuższy czas siedziała pod łóżkiem i pokazywała się tylko na jedzenie i krótki spacer. Teraz śpi w koszyczku, co już jest dużym sukcesem i nie ucieka z niego w popłochu, kiedy widzi opiekuna czy wolontariusza. BOLA nienawidzi być łapana, trzymana itp. Założenie jej smyczy kończy się dzikim rodeo po całym pokoju. Sunia raczej zostanie u nas na zawsze, w międzyczasie szuka swojego wirtualnego opiekuna.

grupa “Cześki” średnia, lat ok. 9. nie wiemy skąd i w jakich okolicznościach została przyjęta do Boguszyc. Dopiero teraz małymi krokami otwiera sie na kontakt z człowiekiem. Uległa w stosunku do innych psów czesto chowa sie pod łózki taki jej azyl. Bola ma chore serduszko jest na stałe na leku cardisure i dostaje furosemid. Czeka na swoją szanse na swojego wirtualnego opiekuna

Aktualności

PODZIĘKOWANIA – AUAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANCE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)

PODZIĘKOWANIA ZA DARY OD FIRMY DINGO

Boguszki dziękują bardzo firmie DINGO za przesłanie dużej ilości szelek (w tym także zapinanych bardzo zmyślnie, dzięki czemu psiaki nie (więcej…)