Home / Psy do adopcji wirtualnej / Bola

Bola

Słowa kluczowe: ,

BOLA, to ok 9 letnia suczka, w schronisku prawdopodobnie od początku. Niespecjalnie przepada za ludźmi, dłuższy czas siedziała pod łóżkiem i pokazywała się tylko na jedzenie i krótki spacer. Teraz śpi w koszyczku, co już jest dużym sukcesem i nie ucieka z niego w popłochu, kiedy widzi opiekuna czy wolontariusza. BOLA nienawidzi być łapana, trzymana itp. Założenie jej smyczy kończy się dzikim rodeo po całym pokoju. Sunia raczej zostanie u nas na zawsze, w międzyczasie szuka swojego wirtualnego opiekuna.

grupa “Cześki” średnia, lat ok. 9. nie wiemy skąd i w jakich okolicznościach została przyjęta do Boguszyc. Dopiero teraz małymi krokami otwiera sie na kontakt z człowiekiem. Uległa w stosunku do innych psów czesto chowa sie pod łózki taki jej azyl. Bola ma chore serduszko jest na stałe na leku cardisure i dostaje furosemid. Czeka na swoją szanse na swojego wirtualnego opiekuna

Aktualności

PODZIĘKOWANIA – GRANCE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)

PODZIĘKOWANIA ZA DARY OD FIRMY DINGO

Boguszki dziękują bardzo firmie DINGO za przesłanie dużej ilości szelek (w tym także zapinanych bardzo zmyślnie, dzięki czemu psiaki nie (więcej…)

PIT – WSPANIAŁE METAMORFOZY

PIT trafił do nas na początku września – koczował na stacji benzynowej i straszył swoim stanem zdrowia. Dobrze nie było (więcej…)