Home / Psy do adopcji wirtualnej / Dinka

Dinka

Słowa kluczowe: ,

Ta śliczna nieśmiała sunia ma ok 6 lat (ur. 2008) i przyjechała do Boguszyc razem z Kropką z gospodarstwa, gdzie po śmierci właściciela zostało ok. 30 psów, którymi nie miał się kto zaopiekować. W Boguszycach Dinka została wysterylizowana oraz zaszczepiona, niestety podobnie jak Kropeczka, nie podchodzi do człowieka i najchętniej spędza czas we własnym świecie. Nieśmiało marzymy o cierpliwym domku dla niej, gdyż jest uosobieniem łagodności zarówno do ludzi jak i do innych zwierząt. Wierzymy, że odpowiedni dom i cierpliwi opiekunowie, mają szansę pokazać jej, że nic złego ją już nie spotka. Grupa: Marta

 

Aktualności

PODZIĘKOWANIA – GRANCE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)

PODZIĘKOWANIA ZA DARY OD FIRMY DINGO

Boguszki dziękują bardzo firmie DINGO za przesłanie dużej ilości szelek (w tym także zapinanych bardzo zmyślnie, dzięki czemu psiaki nie (więcej…)

PIT – WSPANIAŁE METAMORFOZY

PIT trafił do nas na początku września – koczował na stacji benzynowej i straszył swoim stanem zdrowia. Dobrze nie było (więcej…)