Home / Psy do adopcji wirtualnej / Emka

Emka

Słowa kluczowe: ,

EMKA – babcia schroniskowa, ma ok 12 lat (ur. mniej więcej 2004), w Boguszycach prawdopodobnie od małego. Pierwsze spotkania z ludźmi były dla niej trudne. Chowała się za kolegami z grupy, bała się opiekunów i wolontariuszy. Oswajanie EMKI trwało ok dwóch lat. W tym czasie przychodziliśmy do niej regularnie, ze smaczkami i zabawkami. Odkryliśmy, że uwielbia biegać za piłką, dlatego też ma ksywkę “piłkarka”. Pomimo wieku, bawi się z innymi psiakami jak młody psiak. W dalszym ciągu jest lekko przestraszona, kiedy ktoś próbuje ją dotknąć, ale wierzymy, że ciekawość będzie silniejsza i w końcu EMKA się przełamie i zaufa człowiekowi. Jest spokojna i cicha, w grupie nie prowokuje konfliktów, dobrze się czuje z innymi psami na łące, zwłaszcza kiedy może wygrzewać się na słońcu. EMKA szuka wirtualnego opiekuna.

 

Aktualności

PODZIĘKOWANIA – AUAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANCE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)

PODZIĘKOWANIA ZA DARY OD FIRMY DINGO

Boguszki dziękują bardzo firmie DINGO za przesłanie dużej ilości szelek (w tym także zapinanych bardzo zmyślnie, dzięki czemu psiaki nie (więcej…)