Home / Psy do adopcji wirtualnej / Emka

Emka

Słowa kluczowe: ,

EMKA – babcia schroniskowa, ma ok 12 lat (ur. mniej więcej 2004), w Boguszycach prawdopodobnie od małego. Pierwsze spotkania z ludźmi były dla niej trudne. Chowała się za kolegami z grupy, bała się opiekunów i wolontariuszy. Oswajanie EMKI trwało ok dwóch lat. W tym czasie przychodziliśmy do niej regularnie, ze smaczkami i zabawkami. Odkryliśmy, że uwielbia biegać za piłką, dlatego też ma ksywkę “piłkarka”. Pomimo wieku, bawi się z innymi psiakami jak młody psiak. W dalszym ciągu jest lekko przestraszona, kiedy ktoś próbuje ją dotknąć, ale wierzymy, że ciekawość będzie silniejsza i w końcu EMKA się przełamie i zaufa człowiekowi. Jest spokojna i cicha, w grupie nie prowokuje konfliktów, dobrze się czuje z innymi psami na łące, zwłaszcza kiedy może wygrzewać się na słońcu. EMKA szuka wirtualnego opiekuna.

 

Aktualności

PODZIĘKOWANIA – GRANCE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)

PODZIĘKOWANIA ZA DARY OD FIRMY DINGO

Boguszki dziękują bardzo firmie DINGO za przesłanie dużej ilości szelek (w tym także zapinanych bardzo zmyślnie, dzięki czemu psiaki nie (więcej…)

PIT – WSPANIAŁE METAMORFOZY

PIT trafił do nas na początku września – koczował na stacji benzynowej i straszył swoim stanem zdrowia. Dobrze nie było (więcej…)