Home / Psy do adopcji wirtualnej / Eris

Eris

Słowa kluczowe: ,

Eris ma ok 7 lat (ur. 2007), do schroniska trafiła jako szczeniaczek razem z dwójką sióstr i bratem (brat został adoptowany dwa lata temu), Eris, podobnie jak jej siostry, rozpiera energia, najchętniej bawiłaby się całymi dniami. W grupie nie zaczepia nikogo, poza rodzeństwem, zawsze jest chętna podbiec do człowieka. Niestety ani ona ani jej siostry nie zwróciły nigdy niczyjej uwagi nie zostały zabrane do nowych domów. W tej chwili siostry czekają na wirtualnego opiekuna i po cichu marzą, że ktoś da im szansę na życie poza schroniskiem. Siostry różnią się długością ogonków – Eris ma najkrótszy. I jest najweselsza.

nbsp;

Aktualności

PODZIĘKOWANIA – GRANCE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)

PODZIĘKOWANIA ZA DARY OD FIRMY DINGO

Boguszki dziękują bardzo firmie DINGO za przesłanie dużej ilości szelek (w tym także zapinanych bardzo zmyślnie, dzięki czemu psiaki nie (więcej…)

PIT – WSPANIAŁE METAMORFOZY

PIT trafił do nas na początku września – koczował na stacji benzynowej i straszył swoim stanem zdrowia. Dobrze nie było (więcej…)