Home / Psy do adopcji wirtualnej / Zdziwko

Zdziwko

Słowa kluczowe: ,

ZDZIWKO – mały, pocieszny psiak z wiecznie zdziwionym spojrzeniem. Trafił do nas w lutym 2014 roku i od tej pory nie udało nam się przekonać go, że ludzie mogą być fajni. Jedyny moment, kiedy możemy go dotknąć, to wtedy kiedy dajemy mu smaczki. W innych przypadkach ZDZIWKO trzyma się na uboczu. Z psami nie ma takiego problemu, wręcz przeciwnie – chętnie biega i bawi się z nimi, stara się nawet pokazać, że jest szefem w grupie. Uwielbia spać na fotelach i ochoczo testuje każdy nowy mebel, jaki pojawi się w jego pokoju. ZDZIWKO raczej nie liczy na znalezienie nowego domu, natomiast wspaniale byłoby gdyby udało mu się pozyskać wirtualnego opiekuna.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)