Home / Psy w nowych domach / Akron

Akron

Słowa kluczowe: ,

Aż trudno uwierzyć, że towarzyski, otwarty, energiczny i fajny psiak, który trafi do schroniska jako roczny dzieciaczek, spędzi w nim kolejne dwa lata .. a jednak :(

Nikt Akrona nie chce, nikt o niego nie pyta, a on dzielnie robi dobrą minę do złej gry i co rano ubiera najpiękniejszy uśmiech na pyszczek i zaczyna dzień radośnie pędząc na spacer.

Lubi wodę, lubi biegi, lubi aportować, lubi dumnie pędzić z zabawką przez pole, lubi w pośpiechu dać się przytulić i leci dalej … nadaje się do aktywnego domu, gdzie opiekunowie pokażą mu, jak to jest poczuć się prawdziwym członkiem rodziny, takim ważnym, który nie musi dzielić się człowiekiem z kilkunastoma innymi psami.

AKRON ma ok 3 lat, jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczany regularnie oraz zaczipowany.

Jeżeli chcesz adoptować tego superowego psa, skontaktuj się z nami w celu otrzymania ankiety przedadopcyjnej, potem porozmawiamy o psie w jego ewentualnym nowym miejscu zamieszkania.

Kontakt adopcyjny:
Dorota: 691 944 942
Ewa: 509 201 457
Agnieszka: 513 430 207

 


Aktualności

PODZIĘKOWANIA – AUAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANCE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)

PODZIĘKOWANIA ZA DARY OD FIRMY DINGO

Boguszki dziękują bardzo firmie DINGO za przesłanie dużej ilości szelek (w tym także zapinanych bardzo zmyślnie, dzięki czemu psiaki nie (więcej…)