Home / Psy w nowych domach / Anioł

Anioł

Słowa kluczowe: ,

Anioł to 8-9 letnia, wysterylizowana,  piękna, duża sunia, która do schroniska trafiła dawno temu Nie znamy jej przeszłości, wiemy tylko, że była bardzo źle traktowana przez jednego z dawnych pracowników, co sprawiło, że do ludzi podchodzi z dystansem i lubi obszczekiwać, jest jednak niegroźna a od pewnego czasu pozwala się głaskać. Nie ma wszystkich zębów, dokuczają jej stawy, dostaje specjalne leki.  W schronisku mieszka w grupie zwanej Staruszki. Anioł szuka odpowiedzialnego i cierpliwego domu, raczej nie nadaje się do mieszkania w bloku. Nie lubi tez, kiedy inne psy ją zaczepiają.

Aktualności

PODZIĘKOWANIA – AUAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANCE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)

PODZIĘKOWANIA ZA DARY OD FIRMY DINGO

Boguszki dziękują bardzo firmie DINGO za przesłanie dużej ilości szelek (w tym także zapinanych bardzo zmyślnie, dzięki czemu psiaki nie (więcej…)