Home / Psy w nowych domach / As

As

Słowa kluczowe: ,

Ten piękny, ok 5 letni pies trafił do naszego schroniska 30 października 2013 roku. Jego opiekunowie z powodów osobistych musieli się z nim rozstać. To dla Asa wielka tragedia, bardzo tęskni i stresuje się otoczeniem. Na razie mieszka osobno, żeby nie pogłębiać jego traumy. Wkrótce będzie wykastrowany, a potem mamy nadzieję, że szybko znajdzie nowy domek. To bardzo przyjazny pies, aczkolwiek w tej chwili musi minąć trochę czasu zanim zaufa nowej osobie. As jest średniej wielkości, nie ma problemów zdrowotnych, chodzi ładnie na smyczy i czeka na opiekuna – tym razem na zawsze. Grupa: kojce

Aktualności

PODZIĘKOWANIA – AUAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANCE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)

PODZIĘKOWANIA ZA DARY OD FIRMY DINGO

Boguszki dziękują bardzo firmie DINGO za przesłanie dużej ilości szelek (w tym także zapinanych bardzo zmyślnie, dzięki czemu psiaki nie (więcej…)