Home / Psy w nowych domach / Aza

Aza

Słowa kluczowe: ,

Aza ma ok 8 lat, jest wysterylizowana, w Boguszycach przebywa od co najmniej 5. Jest bezproblemowa, uwielbia się przytulać, ładnie chodzi na smyczy, lubi dzieci, dogaduje się z innymi psami i bardzo tęskni za nowym domem. Po założeniu obroży, Aza zaczęła kaszleć, weterynarz po zbadaniu stwierdził, że to wynik tkliwej tchawicy – wystarczy zamienić obrożę na szelki i problem zniknął. Bardzo chcielibyśmy, aby Aza znalazła kochającego i troskliwego opiekuna. Warunkiem adopcji Azy jest pozytywnie przeprowadzona wizyta adopcyjna oraz podpisanie umowy. Sunia jest zaszczepiona, zaczipowana. Grupa: p.Halinka

Aktualności

PODZIĘKOWANIA – AUAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANCE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)

PODZIĘKOWANIA ZA DARY OD FIRMY DINGO

Boguszki dziękują bardzo firmie DINGO za przesłanie dużej ilości szelek (w tym także zapinanych bardzo zmyślnie, dzięki czemu psiaki nie (więcej…)