Home / Psy w nowych domach / Azalia

Azalia

Słowa kluczowe: ,

Pełna radości AZALIA trafiła do nas 1 czerwca, taki prezent na dzień dziecka. Ma ok roku, więc jeszcze się na owo „dziecko” łapie :).
Sunia jest świetna – z innymi psami zaprzyjaźniła się od pierwszej minuty. W szpitaliku, gdzie przebywała po zabiegu sterylizacji wychodziła grzecznie z klatki i wracała po spacerze, była czyściutka i zadowolona ze wszystkiego co działo się dookoła.

AZALIA to fajna, nie sprawiająca problemów sunieczka, Lubi się przylepić do człowieka i bije z niej tyle radości, że rozświetli każdy dom, w którym się znajdzie.

Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Została także odrobaczona i odpchlona, więc jest w pełni gotowa, aby zamienić Boguszyce na ciekawsze miejsce. Lubi odpoczywać na kanapie 😉

Kontakt adopcyjny:
Dorota: 691 944 942
Ewa: 509 201 457
Agnieszka: 513 430 207

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta wolontariusza fundacji w nowym miejscu zamieszkania suni.
 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)