Home / Psy w nowych domach / Boluś

Boluś

Słowa kluczowe: ,

Boluś trafił do schroniska w Boguszycach na początku września 2013 roku. Został przywieziony przez swoją opiekunkę, która miała go od kilku miesięcy i nie chciała się nim dalej zajmować. Powodem nie było niegrzeczne zachowanie Bolusia, czy jego trudny charakter – to spokojny i cichy pies. Opiekunka zdecydowała, że nie chce mieć psa. Boluś przez pierwsze bardzo przeżywał rozstanie i z nerwów gryzł kocyk pozostawiany na posłanku. Wychodzi grzecznie na spacerki, daje się głaskać i przytulać, jednak jego oczy wciąż pozostają smutne. Marzymy o domku dla Bolusia -ma ok. 6 lat, jest średniej wielkości pieskiem, jest wykastrowany i ułożony. Warunkiem adopcji Bolusia jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy. Grupa: p.Marta

Wirtualnym opiekunem Bolusia jest pani Bożena Kruk – dziękujemy!

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)