Home / Psy w nowych domach / Cecylka

Cecylka

Słowa kluczowe: ,

CECYLKA ma ok 4-5 lat, przyjechała do Boguszyc na początku marca 2015. Została zabrana z dużego schroniska, gdzie musiała radzić sobie w kojcu … zanim do nas trafiła, została wysterylizowana. To niewielka sunia – ok. 34cm, waga 5kg. Nie ma siekaczy ani kłów, podejrzewamy, że zostały usunięte, a sunia rodziła dzieci w pseudo. W schronisku szybko się zaadaptowała i chce uczestniczyć we wszystkim co się dzieje. Na górze,gdzie mieszka z innymi małymi psami, co chwilę widzimy merdający ogonek, biegający z jednego pomieszczenia do drugiego. Cecylka bez problemu dogaduje się z innymi psami i jest bardzo radosna. Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją Cecylki, skontaktuj się z nami 0 513 430 207 (Agnieszka), 0 509 201 457 (Ewa) lub wesi@gazeta.pl, Warunkiem adopcji psa z naszego schroniska jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta sprawdzająca warunki, w jakich sunia miałaby mieszkać. Grupa: góra
 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)