Home / Psy w nowych domach / Chruścik szczeniaczek

Chruścik szczeniaczek

Słowa kluczowe: ,

CHRUŚCIK przyjechał do nas 9 lipca z gminy Sadkowice. Podobno został wyrzucony z samochodu razem z mamą. Niestety przyjechał do nas tylko Chruścik, mamę zabrała starsza pani zanim do nas trafiła i zanim mieliśmy szansę ją odrobaczyć, odpchlić, zaszczepić i przede wszystkim wysterylizować. Chruścik na samym początku był bardzo wystraszony, dodatkowo chodziły po nim tabuny pcheł.

Maluch ożywił się bardzo kiedy po kąpieli suszył się w kociarni. Zaczął machać ogonkiem i interesować się otoczeniem. Do czasu szczepień Chruścik nie może mieszkać z innymi szczeniaczkami, dlatego postanowiliśmy zostawić go z naszym kocim Trio. Chłopaki traktują malucha obojętnie, tak więc nic mu nie będzie.

CHRUŚCIK ma ok. 4 miesięcy, na razie został odpchlony i odrobaczony, niedługo szczepienia i szukanie domku.

Warunkiem adopcji CHRUŚCIKA będzie podpisanie umowy adopcyjnej, oraz zobowiązanie do wykastrowania pieska w momencie osiągnięcia przez niego odpowiedniego wieku. Przed wydaniem CHRUŚCIKA prześlemy również zainteresowanym osobom ankietę przedadopcyjną oraz spotkamy się w ewentualnie nowym miejscu zamieszkania pieska.

CHRUŚCIK będzie wydany tylko do mieszkania lub domu, nie do życia na zewnątrz.

Nie jesteśmy w stanie określić jak duży urośnie. Jeżeli uda nam się namierzyć jego mamę, to powie nam to odrobinę o jego możliwym wzroście.
Kontakt adopcyjny:
Dorota: 691 944 942
Ewa: 509 201 457
Agnieszka: 513 430 207
lub wesi@gazeta.pl

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)