Home / Psy w nowych domach / Dyzio – szczeniaczek

Dyzio – szczeniaczek

Słowa kluczowe: ,

Dyzio trafił do nas na początku września 2015 roku, razem z dwiema siostrami. Od początku był najgrubszy z całej trójki, dlatego nazywany jest też Kluskiem. Z góry Dyzio wygląda jak prostokącik na krótkich łapkach. Nie znamy rodziców naszej trójeczki, ale Dyzio ma w tej chwili 4,5 miesiąca (stan na koniec grudnia 2015) i sięga do połowy łydki dorosłej osoby. Większy raczej już nie urośnie. Dyzio został trzykrotnie odrobaczony w schronisku oraz zaszczepiony przeciwko chorobom zakaźnym oraz wściekliźnie. To wesoły szczeniaczek, lubiący zabawy i kontakt z ludźmi oraz innymi psami. Obie siostry Dyzia są już w swoich nowych domach, tylko Dyzio czeka aż szczęście uśmiechnie się do niego.
Warunkiem adopcji Dyzia jest podpisanie zobowiązania do kastracji w momencie osiągnięcia przez niego dojrzałości płciowej. Pies to nie zabawka, adoptując zwierze, przyjmujesz na siebie wieloletnie zobowiązanie do zapewnienia mu właściwej opieki i miłości. Prosimy o przemyślaną decyzję
Kontakt w sprawie adopcji: Agnieszka 513 430 207,  Ewa 509 201 457, Dorota 691 944 942 lub wesi@gazeta.plAktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)