Home / Psy w nowych domach / Kacperek – szczeniaczek

Kacperek – szczeniaczek

Słowa kluczowe: ,

Ta piękna puchata kuleczka została podrzucona 3 kwietnia pod schronisko. Bohater, który tak podle pozbył się psiaka, podjechał pod bramę przed północą i zostawił malucha w pudełku.
To chłopczyk, oceniony przez naszą lekarkę na ok 9 tygodni. Przez trzy dni dostawał zapobiegawczo surowicę, teraz przez 2 tygodnie nie może być szczepiony.Szukamy dosyć pilnie domu dla psiaka – w schronisku nie powinien siedzieć, zwłaszcza że nie mamy dla niego wolnego pokoju i musi siedzieć w salce zabiegowej.Maluch jest kochany, troszeczkę nieśmiały kiedy przychodzi do pozowania, będzie raczej średniej wielkości pieskiem.
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta w domu. Przy podpisaniu umowy, podpisują Państwo również zobowiązanie do kastracji psiaka w momencie osiągnięcia przez niego dojrzałości.

Telefony kontaktowe:
Agnieszka 513 430 207
Ewa 509 201 457
email: wesi@gazeta.pl

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)