Home / Psy w nowych domach / Laluś

Laluś

Słowa kluczowe: ,

LALUS – drobiażdżek ważący 5,5kg trafił do nas pod koniec stycznia 2016 roku. Do grupy wszedł, wyciągając szyję, strosząc futerko i powarkując na wszystkie psy dookoła. Pomimo że był najmniejszy, miał najwięcej do powiedzenia i rwał się do ustawiania kolegów. Zachowanie lidera na szczęście szybko mu przeszło i LALUŚ decydował, że lepiej będzie skoncentrować się na przytulaniu do opiekunów, zamiast marnować czas na awantury z kolegami.

LALUŚ ma ok 6 lat, zmiany na nosie już mu się zagoiły, został wykastrowany i zaszczepiony. Ten niewielki psiaczek pięknie chodzi na smyczy i ładnie trzyma się człowieka, kiedy wyjdzie na spacer luzem.

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją kompaktowego LALUSIA lub chcesz otrzymać więcej informacji na jego temat, skontaktuj się z nami:
wesi@gazeta.pl
Dorota 691 944 942
Ewa 509 201 457
Agnieszka 513 430 207
 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)