Home / Psy w nowych domach / Pepino

Pepino

Słowa kluczowe: ,

PEPINO ma ok 2 lat, trafił do Boguszyc na początku 2015 roku, został przywieiony przez pana, który znalazł go błąkającego się po Rawie. Pan chcał go zatrzymać, ale niestety wyjeżdżał za granicę… Pekinek trafił do Boguszyc, gdzie błyskawicznie się zaadoptował. Bez problemów dogaduje się z innymi psami, na spacerach radośnie z nimi dogaduje. Wszędzie go pełno, chce uczestniczyć we wszystkim co dzieje się w schronisku, a najbardziej chciałby już mieć nowy domek. Pepino jest wykastrowany i zaszczepiony. Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją, skontaktuj się z nami 513 430 207 Agnieszka, 509 201 457 Ewa lub wesi@gazeta.pl

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)