Home / Psy w nowych domach / Podrzutka

Podrzutka

Słowa kluczowe: ,

Ta śliczna sunia została znaleziona pod schroniskiem kilka lat temu. Już wtedy miała problemy z waga, które pogłębiają się z wiekiem. Podrzutka nie lubi chodzić, na spacer, trzeba ją wyciągać i od razu się kładzie albo ucieka spowrotem do budynku. Poza tym jest łagodna i spokojna, ma ok 9 lat, jest wysterylizowana i zaszczepiona. Marzymy o domku dla niej, najlepiej z dużym ogrodem i mądrym planem dietetycznym, regularnymi i nie obciążającymi serca ćwiczeniami i morzem miłości. Podrzutka to kochania sunia, która może odpłacić dozgonnym przywiązaniem za odrobinę ciepła. Czekając na nowy domek, Podrzutka prosi o wirtualną opiekę, abyśmy mogli sfinansować jej dietetyczną karmę. Grupa: Marta

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)