Home / Psy w nowych domach / Zgredek

Zgredek

Słowa kluczowe: ,

ZGREDEK – ten kochany dziadeczek trafił do schroniska w styczniu 2015 roku. Błąkał się sierotka po lesie, nie wiedział gdzie jest ani co ze sobą zrobić. Został oceniony na ok. 11 lat (Marzec 2015), ma bardzo dużą zaćme, okulista po badaniach orzekł, że ZGREDEK nie widzi, natomiast jego akomodacja w nowym miejscu jest niesamowita! Zgredek pięknie chodzi po schodach, słucha się, grzecznie wraca ze spaceru, jest czysty, kocha kontakt z ludźmi, przytula się i marzy tylko o własnym domeczku. Zgredka czeka zdjęcie kamienia oraz kastracja i razem ze swoją malutką walizeczką może może mościć się w nowym miejscu.  Zgredzik przebywa w grupie „góra”, razem z kilkunastoma innymi, mniejszymi pieskami – dogaduje się z nimi bez problemu, ale najchętniej przebywa w towarzystwie człowieka.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)