Home / Aktualności / DZIDEK – najstarszy rezydent schroniska ma dom :)

DZIDEK – najstarszy rezydent schroniska ma dom :)

W sobotę wielkanocną nasz wieloletni rezydent ok 15-16 letni DZIDECZEK pojechał do nowego domku. DZIDEK przez lata spędzone w schronisku był psem niedotykalskim, izolował się od ludzi, całe dnie spędzał na kanapie. Kontrola u lekarza weterynarii mogła odbyć się tylko po uprzednim podespaniu. Na początku 2015 roku DZIDEK został pogryziony przez psy w grupie, w której przebywał. Przenieśliśmy go do salki zabiegowej, gdzie dochodził do siebie oraz socjalizował się z ludźmi. Okazało się, że DZIDEK postanowił zaufać ludziom i pokazał, jakim potrafi być miłym i kochanym psem. Salka zabiegowa szybko stała się jego ulubionym miejscem, z którego nie chciał ruszać się nawet na spacerki. Całe dnie spędzał na stole, gdzie wyglądał przez okno i obserwował życie w schronisku. Dzięki intensywnej kampanii ogłoszeniowej, DZIDECZKEM zainteresowali się państwo, którzy adoptowali wcześniej dwa starsze pieski z naszego schroniska. DZIDEK pojechał do nowego domku w Szwajcarii 04.03.2015 i Święta Wielkanocne spędził już z własną, kochającą rodziną i 16 letnim kolegą Chippym. Oba psiaki dogadały się bez problemu, a informacje jakie otrzymujemy o DZIDKU są pełne zachwytów. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że na starość DZIDKOWE marzenia o wspaniałym życiu miały szansę się spełnić i życzymy takich adopcji każdemu pieskowi w każdym schronisku na świecie.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)