Home / Aktualności / Dzień malowania w Boguszycach

Dzień malowania w Boguszycach

Sobota 09.05.2015 była dniem malowania w Boguszycach. Rano przyjechali uczniowie z American School of Warsaw z Konstancina – Jeziornej i pomagali nam odświeżyć schronisko. Pomalowane zostały dwie bramy – główna na elegancki czarny oraz wejściowa na pole na soczysty zielony. Uczniowe wyszorowali także budy naszych psiaków oraz zabezpieczyli je impregnatem. Psy przyglądały się całej akcji zaciekawione, pilnowały, żeby każdy zakamarek budy był wyczyszczony i żeby impregnat na ich domkach został równo położony. Część bud zostawiliśmy na kolejną wizytę. Pod koniec malowania nasza wolontariuszka Jola razem z podopiecznym Tolo zademonstrowała uczniom jak zachowuje się psiak po szkoleniu posłuszeństwa. Kiedy trafił do nas Tolo, nie chodził na smyczy, nie wiedział czego oczekuje od niego opiekun. Po szkoleniu w schronisku nie tylko piękne spaceruje, ale siada, waruje oraz koncentruje swoją uwagę na człowieku. No i szuka domu!

Bardzo dziękujemy za wizytę i czekamy na kolejną!

 Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)