Home / Aktualności / Koty, koty, koty

Koty, koty, koty

Przedstawiamy Państwu nasze boguszyckie koty. Są trzy – niewidomy Miluś, leniwy Rawek oraz szalejący Grey – wszystkie są chore na białaczkę, więc niestety specjalnie wilu chętnych na ich adopcję nie mamy. U nas mieszkajeą w specjanie przygotowanej kociarni i są pod ścisłą opieką weterynaryjną,
Lubią dostawać pyszną karmę do jedzenia (Sanabelle dla kotów kastrowanych oraz puszeczki, które zmieniają najchętniej co tydzień, tak więc każdy rodzaj jest przyjmowany z wdzięcznością).

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć ich pobyt w schronisku, serdecznie prosimy o wpłatę na nasze konto z dopiskiem „darowizna koty”.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia futrzaków:


Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)