Home / Aktualności / Kropeczka szuka pilnie domu!

Kropeczka szuka pilnie domu!

KROPKA ma ok. 10 lat, trafiła do schroniska w Boguszycach w styczniu 2013 roku z Ciechanowa, gdzie mieszkała z kilkudziesięcioma innymi psami na posesji starszego człowieka. Człowiek zmarł, a psy zostały, klasyczna historia. KROPECZKA na początku była nieufna, przerażało ją nowe otoczenie, psy, hałas. Od dwóch lat jej serduszko coraz gorzej pracuje, spory kamień na zębach również jej nie pomaga, jednak lekarze odstąpili od jego usuwania. KROPECZKA była dzisiaj na konsultacji kardiologicznej u dr Garncarz – diagnoza; endiokardioza zastawki dwudzielnej. Mówiąc w skrócie – choroba serca starszych psów. Choroba KROPECZKI jest zaawansowana, przed nią zostało niewiele … to spokojna sunia, zachowuje czystość w mieszkaniu, w srosunku do innych psów oraz kotów jest obojętna, jedyne czego potrzebuje, to regularne podawanie leków oraz króciuteńkie spacerki (szybko się meczy). W tej chwili jest w Warszawie, przyjechała na badania, może zostać do niedzieli. Potem … znowu schronisko. Szukamy dla KROPECZKI domku!!! KROPECZKA dostanie na drogę zapas leków, wszystkie badania, posłanko – opłącimy koszty dalszych kostulacji kardiologicznych, jesli będą potrzebna. Prosimy o pomoc i udostepnianie suni – ona powinna spędzić ten ostatni czas w spokoju, bez tłumu innych psów i niekończącego hałasu schroniska. Więcej informacji dotyczących KROPECZKI 0 513 430 207, 509 201 457 lub email:  wesi@gazeta.pl

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)