Home / Aktualności / Modernizacja kociarni

Modernizacja kociarni

Ostatni dzień maja był dla  boguszyckich kotów dniem pełnym niespodzianek. Od samego rana nasi wspaniali wolontariusze Dorotka z mężem Robertem oraz córką Anią zajmowali się upiększaniem pokoju, w którym rezydują koty. Przywieźli mnóstwo gadżetów, wielki kawał drzewa i zapał do pracy. W kilka godzin udało się całkowicie zmienić kociarnię, a koty były zachwycone. Od razu zaczęły wypróbowywać nowe ulepszenia, testować posłanka i możliwości używania zabawek z poziomu koszyczków.

W kociarni rezydują trzy koty – ok. 3 letni Miluś oraz roczny Rawek i Grey. U całej trójki wyszły dodatnie testy na białaczkę, dlatego do ich grupy nie będą dołączane zdrowe koty. Każdy z kocurków jest absolutnie wyjątkowy i szuka domu bez innych kotów, ew. z kotami nosicielami. Wszystkie są kontaktowe, czyściutkie, uwielbiają towarzystwo człowieka i nie wymagają mega specjalistycznej opieki – dostają leki wzmacniające i lepsza karmę a za ok. 2 miesiące powtórzymy testy. Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany adopcją któregoś z boguszyckich kotów, prosimy o kontakt 513 430 207 (Agnieszka), 509 201 457 (Ewa) lub mail wesi@gazeta.pl

 

 

 

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)