Home / Aktualności / PIT – WSPANIAŁE METAMORFOZY

PIT – WSPANIAŁE METAMORFOZY

PIT trafił do nas na początku września – koczował na stacji benzynowej i straszył swoim stanem zdrowia. Dobrze nie było – praktycznie łysy, popękana skóra, masakra w uszach, śmierdział na kilometr, wszystko go swędziało. Poza tym był oczywiście wychudzony do granic możliwości.

Praca nad doprowadzeniem psiaka do poprawnego (bo jeszcze nie idealnego) stanu zdrowia trwała trzy miesiące. Dzisiaj waga PITa jest odpowiednia, porósł futrem, udało się wyleczyć bardzo chore uszy i poprawić stan skóry.

Dalej jeszcze nie pachnie najwspanialej i drapie się dość często, ale niedługo ponownie zawita do gabinetu pani dermatolog. Z powodu kiepskich warunków pogodowych musieliśmy zmniejszyć częstotliwość kąpieli zdrowotnych (wanna jest kawałem drogi od jego pokoju).

PIT jest świetnym psem. Kocha się przytulać, znalazł kolegów w grupie, chętnie wyleguje się na kanapie i po pełnym wyleczeniu będzie polecał się do adopcji.

Na razie natomiast nieśmiało prosi o zakup karmy Gastro Intestinal albo karmy z Insektów, która pomoże dojść do siebie. PIT pięknie podziękuje za każdą, nawet najmniejszą pomoc.

Paczuszki dla PITa można wysyłać na adres:

FUNDACJA OSTATNIA SZANSA
BOGUSZYCE MAŁE 25
96 – 200 RAWA MAZOWIECKA
z dopiskiem PIT


ew. PIT prosi o parę groszy potrzebnych na zakup specjalistycznej karmy:
ALIOR BANK: 90 2490 0005 0000 4530 8849 1950
paypal: pomoc@psiaszansa.pl
z dopiskiem „darowizna PIT”

TRZYMAMY KCIUKI ZA POWRÓT PITA DO PEŁNI ZDROWIA I WSPANIAŁY DOMEK!


Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)