Home / Aktualności / Potrzebujemy pomocy!

Potrzebujemy pomocy!

Szanowni Państwo,

Walczymy w Boguszycach. Walczymy z nosówką  oraz chorobą wirusową, która na razie nie została zidentyfikowana – przenosi się bardzo łatwo, atakuje szczepione psy, powoduje ropny wysięk z nosa i oczu, brak apetytu. Na razie przywieźliśmy łącznie 13 fiolek surowicy dla ratowania życia naszych zwierząt, jednak chorują dorosłe psy, co oznacza, że leków ubywa bardzo szybko.
Pracownicy podają antybiotyki, probiotyki, Immunodol, tran, rutinoscorbin. Schronisko zamienia się powoli w klinikę.

To wszystko pochłania ogromne pieniądze, których nie mamy. Sama surowica to ponad 1300 złotych, dodatkowo antybiotyki, leki wzmacniające itp … nie będziemy wartościować życia i zdrowia naszych psów i oszczędzać na leczeniu, ale bez Waszej pomocy – nie damy rady. Jest to pierwsza tak duża epidemia w Boguszycach – pomimo regularnych szczepień, odkażania terenu, podawania leków wzmacniających i regularnych kontroli weterynaryjnych. Pomóżcie nam pomagać dalej

Prosimy, nawet o najmniejsze wpłaty z dopiskiem „leczenie”:

Fundacja Ostatnia Szansa
ul. Jana Blatona 3/141
01-494 Warszawa

Alior Bank 90 2490 0005 0000 4530 8849 1950

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)