Home / Aktualności / Prośba o pomoc – Boguszakom brakuje karmy!

Prośba o pomoc – Boguszakom brakuje karmy!

Szanowni Państwo,

Bieda zajrzała w boguszyckie kąty. Nasze psiaki są z roku na rok coraz starsze, a co za tym idzie, wymagają coraz większej opieki weterynaryjnej – kilka razy w tygodniu zawozimy chorutki do specjalistów w Warszawie, Milanówku itp. Koszty są ogromne.

ZACZYNA NAM BRAKOWAĆ ŚRODKÓW, magazyn z suchą karmą świeci pustkami (mokre jedzenie przyjechało ostatnio od Darczyńców prywatnych oraz od firmy Mars – bardzo dziękujemy!).

ZWRACAMY SIĘ Z OGROMNĄ PROŚBĄ O POMOC! Każdy worek karmy uratuje sytuację – mamy pod opieką 200 psów, jedzą dziennie ok. 80 kg suchej karmy (większość to duże psy), zmieszanej z puszkami oraz ryżem.

Karmę dla naszych psiaków można zamówić np. na Krakvecie, Zooarcie – z dostawą do schroniska (obfotografujemy i wkleimy na stronę), albo można przekazać darowiznę na ten cel.

Adres do dostaw:
Schronisko Fundacji Ostatnia Szansa
Boguszyce Małe 25
96-200 Rawa Mazowiecka
tel dla kuriera: 0 513 430 207, 0 509 201 457

Konto do wpłat:
FUNDACJA OSTATNIA SZANSA
UL. JANA BLATONA 3/141
01-494 WARSZAWA
ALIOR BANK: 90 2490 0005 0000 4530 8849 1950
z dopiskiem „DAROWIZNA – KARMIMY BOGUSZAKI”

paypal: pomoc@psiaszansa.pl

PROSIMY O POMOC W UTRZYMANIU BOGUSZKÓW

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)