Home / Aktualności / Szkolenie z p. Jackiem Gałuszką

Szkolenie z p. Jackiem Gałuszką

W dniu 6 czerwca mieliśmy przyjemność gościć w naszym schronisku szkoleniowca Jacka Gałuszkę,prowadzącego szkołę dla psów Wesoła Lapka www.wesolalapka.pl. Oprócz zajęć teoretycznych, mieliśmy szansę zobaczyć, jak prosto można zaskarbić sobie zaufanie psa i pomóc mu otworzyć się na ludzi oraz jak obserwować relacje psów w grupach.
Pan Jacek przyjedzie do schroniska na dalsze szkolenia w lipcu, a ma mamy nadzieję, że jego rady pomogą nam pracować z psami, które nie nadają się w tej chwili do adopcji.
Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu, napisz do nas na adres; wolontariat@psiaszansa.pl
Szkolenie było możliwe dzięki pomocy prywatnego Darczyńcy, za co ogromnie dziękujemy. Jesteśmy pewni, że nasze psy bardzo na tym skorzystają.

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)