Home / Aktualności / Upały w Boguszycach

Upały w Boguszycach

W Boguszycach upały. A my dzięki pomocy przyjaciół mogliśmy zafundować naszym psiakom wspaniałą zabawę. Od kilku dni na wybiegach mamy małe baseniki, a na głównym polu duży basen dla naszych psiaków. Na początku dość nieufnie podchodziły do pomysłu zanurzania łap, ale po kilku wyjściach same zaczęły wskakiwać do basenu. Poza wodnymi szaleństwami, jesteśmy w trakcie przygotowywania placu zabaw – mamy już pierwszy tor do agililty. Jeżeli ktoś chce zasponsorować Boguszakom kawałek placu zabaw – prosimy o kontakt: schronisko@psiaszansa.pl – opiszemy co robimy i jakie sprzęty będą najbardziej potrzebne. A może ktoś z naszych fanów chciałby pomóc na miejscu w budowie placu? Zapraszamy!

Kilka zdjęć z basenikowej zabawy:
 

I tor do agility – pierwsze kroki:
 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)