Home / Aktualności / Wizyta uczniów z American School of Warsaw

Wizyta uczniów z American School of Warsaw

W sobotę 11.04.2015 do schroniska w Boguszycach przyjechali uczniowie z American School of Warsaw w Konstancinie – Jeziornej. Uczniowie z tej szkoły od kilku lat wspierają nasze schronisko, organizują zbiórki oraz koncerty, aby pomóc bezdomnym zwierzętom. W tym roku zebrała się grupa zaangażowanych osób, które będą chciały regularnie przyjeżdżać i na miejscu pomóc zmieniać schronisko na lepsze. Pierwsze spotkanie pozwoliło poznać naszych podopiecznych, sposób w jaki prowadzone jest schronisko, zasady zachowania na miejscu oraz najważniejsze potrzeby. Mamy nadzieję, że to początek dłuższej współpracy, do której uda się wciągnąć coraz więcej osób, a skorzystają na tym nasze boguszaki.
Bardzo dziękujemy uczniom i ich opiekunce pani Ligicie za wizytę, czekamy na następna.
 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)