Home / Aktualności / Wychudzony szczeniak w schronisku

Wychudzony szczeniak w schronisku

W dniu 28.06.2017 do schroniska został przywieziony przeraźliwie wychudzony szczeniak. Suczka, ok 3 miesięczna, została wyrzucona jak śmieć – prawdopodobnie znudziła się dzieciom albo nie był co z nią zrobić przed wakacjami. Widać, że jej wcześniejsze życie nie było usłane różami – ma duże zaniki mięśniowe i dosłownie rzuca się na jedzenie.
Sunia potrzebuje teraz bardzo dobrej karmy żeby zniszczenia, jakie niedożywienie w szczenięcym wieku spowodowało w jej organizmie.

Zwracamy się z gorącą prośbą o zakup dla suni niezbędnego jedzenie np. puszek dla szczeniaków Dolina Noteci:

http://zooart.com.pl/product-pol-10152-Dolina-Noteci-PREMIUM-Junior-MIX-Smakow-18-x-300g.html – dostępna na przykład tutaj

oraz o zakup witamin:

http://www.krakvet.pl/beaphar-junior-paste-hund-witaminowy-dodatek-wspomagajacy-okres-wzrostu-pg-14083.html na przykład takich.

Zakupy dla sunieczki można wysyłać na adres:
SCHRONISKO FUNDACJI OSTATNIA SZANSA
BOGUSZYCE MAŁE 25
96-200 RAWA MAZOWIECKA
tel 513 430 207
lub wpłacić darowiznę na nasze konto podane na stronie, z dopiskiem: „darowizna wychudzony szczeniak”

Za wszelką pomoc bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)