Home / Aktualności / Zbieramy na nowa podłogę dla boguszaków

Zbieramy na nowa podłogę dla boguszaków

Szanowni Państwo, Przyjaciele co rusz coś remontujemy, naprawiamy, wymieniamy. Budynki są dosyć stare, zniszczone posadzki,okna, drzwi, ściany. Częściowo ociepliliśmy budynek, wymieniliśmy kolejne okna,drzwi, ocieplamy sufity. Posadzka betonowa, zniszczona, wymaga uzupełnienia ubytków i naklejenia wykładziny, dobrej, solidnej, przemysłowej. staramy się to wszystko co możemy wykonać własnymi siłami z ewentualną pomocą wolontariuszy. Na piętrze mamy grupę 20 psów , posadzka jest w stanie tragicznym, nie sposób ja wyszorować, zdezynfekować. Mamy materiały do uzupełnienia ubytków w betonie niestety nie mamy środków na zakup wykładziny. Koszt zakupu to 1600 zł.
Zwracamy się z gorąca prośba do Państwa o wsparcie,pomoc w jej zakupie liczy się każda złotówka.
Na zdjęciach przykłady jak poprawiamy warunki bytowania naszych podopiecznych i paskudna podłoga do naprawy i położenia nowej wykładziny.
Darowizny można wpłacać na konto; Fundacja Ostatnia Szansa Alior Bank PL90 2490 0005 0000 4530 8849 1950 w tytule ” darowizna podłoga dla boguszaków” ( darowizny odliczamy od dochodu ) lub na zrzutka.pl
https://zrzutka.pl/na-wykladzine-do-pomieszczenia-dla-psiakow-ze-schroniska-w-boguszycach

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)