Home / Aktualności / Żegnaj BRUTUSKU

Żegnaj BRUTUSKU

10.06.2015 był dla nas bardzo smutnym dniem. Jeden z podopiecznych Fundacji, odbierany interwencyjnie z bardzo złych warunków przez OTOZ Animals Krosno BRUTUSEK dostał skrętu żołądka. Nie sądziliśmy, że nasz samochód jest w stanie tak szybko pędzić, lekarze w klinice czekali, powiadomieni o tym, że wieziemy psa, który walczy o życie … niestety nie udało się 🙁 BRUTUSKA nie udało się uratować… Jest nam niezmiernie przykro, że nie udało nam się znaleźć dla niego wspaniałego domu, takiego gdzie nikt nie będzie go trzymał na łańcuchu i bił, tak jak miało to miejsce zanim do nas trafił.

BRUTUS mieszkał w Boguszycach w grupie Staruszków, gdzie miał swoich oddanych fanów, którzy teraz bardzo za nim tęsknią… biegaj szczęśliwie BRUTUSKU …

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)