Home / Psy do adopcji wirtualnej / Puma

Puma

Słowa kluczowe: ,

Wyrzucona w lesie na początku czerwca 2017, nie przetrwałaby, gdyby nie natknęła się na osoby, które zaczęły ją dokarmiać, a potem zawiadomiły urząd gminy.  Sunia jest chodzącą oazą grzeczności. Kocha ludzi i bardzo się do nich przywiązuje. W tej chwili mieszka u pracownika schroniska i strasznie rozpacza kiedy on wychodzi z pokoju. Z innymi psami ma poprawne stosunki, natomiast ze względu na swoje przywiązanie do ludzi, proponujemy adopcję do domu, w którym nie będzie innych zwierząt. Sunia ma ok 4 lat, jest wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona. Pięknie chodzi na smyczy, podoba jej się pomysł spania w łóżku, nie niszczy rzeczy w swoim pokoju.

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)