Home / Psy do adopcji wirtualnej / Bola

Bola

Słowa kluczowe: ,

BOLA, to ok 9 letnia suczka, w schronisku prawdopodobnie od początku. Niespecjalnie przepada za ludźmi, dłuższy czas siedziała pod łóżkiem i pokazywała się tylko na jedzenie i krótki spacer. Teraz śpi w koszyczku, co już jest dużym sukcesem i nie ucieka z niego w popłochu, kiedy widzi opiekuna czy wolontariusza. BOLA nienawidzi być łapana, trzymana itp. Założenie jej smyczy kończy się dzikim rodeo po całym pokoju. Sunia raczej zostanie u nas na zawsze, w międzyczasie szuka swojego wirtualnego opiekuna.

grupa „Cześki” średnia, lat ok. 9. nie wiemy skąd i w jakich okolicznościach została przyjęta do Boguszyc. Dopiero teraz małymi krokami otwiera sie na kontakt z człowiekiem. Uległa w stosunku do innych psów czesto chowa sie pod łózki taki jej azyl. Bola ma chore serduszko jest na stałe na leku cardisure i dostaje furosemid. Czeka na swoją szanse na swojego wirtualnego opiekuna

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)