Home / Psy do adopcji wirtualnej / Dinka

Dinka

Słowa kluczowe: ,

Ta śliczna nieśmiała sunia ma ok 6 lat (ur. 2008) i przyjechała do Boguszyc razem z Kropką z gospodarstwa, gdzie po śmierci właściciela zostało ok. 30 psów, którymi nie miał się kto zaopiekować. W Boguszycach Dinka została wysterylizowana oraz zaszczepiona, niestety podobnie jak Kropeczka, nie podchodzi do człowieka i najchętniej spędza czas we własnym świecie. Nieśmiało marzymy o cierpliwym domku dla niej, gdyż jest uosobieniem łagodności zarówno do ludzi jak i do innych zwierząt. Wierzymy, że odpowiedni dom i cierpliwi opiekunowie, mają szansę pokazać jej, że nic złego ją już nie spotka. Grupa: Marta

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)