Home / Psy do adopcji wirtualnej / Emka

Emka

Słowa kluczowe: ,

EMKA – babcia schroniskowa, ma ok 12 lat (ur. mniej więcej 2004), w Boguszycach prawdopodobnie od małego. Pierwsze spotkania z ludźmi były dla niej trudne. Chowała się za kolegami z grupy, bała się opiekunów i wolontariuszy. Oswajanie EMKI trwało ok dwóch lat. W tym czasie przychodziliśmy do niej regularnie, ze smaczkami i zabawkami. Odkryliśmy, że uwielbia biegać za piłką, dlatego też ma ksywkę „piłkarka”. Pomimo wieku, bawi się z innymi psiakami jak młody psiak. W dalszym ciągu jest lekko przestraszona, kiedy ktoś próbuje ją dotknąć, ale wierzymy, że ciekawość będzie silniejsza i w końcu EMKA się przełamie i zaufa człowiekowi. Jest spokojna i cicha, w grupie nie prowokuje konfliktów, dobrze się czuje z innymi psami na łące, zwłaszcza kiedy może wygrzewać się na słońcu. EMKA szuka wirtualnego opiekuna.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)