Home / Psy do adopcji wirtualnej / Eris

Eris

Słowa kluczowe: ,

Eris ma ok 7 lat (ur. 2007), do schroniska trafiła jako szczeniaczek razem z dwójką sióstr i bratem (brat został adoptowany dwa lata temu), Eris, podobnie jak jej siostry, rozpiera energia, najchętniej bawiłaby się całymi dniami. W grupie nie zaczepia nikogo, poza rodzeństwem, zawsze jest chętna podbiec do człowieka. Niestety ani ona ani jej siostry nie zwróciły nigdy niczyjej uwagi nie zostały zabrane do nowych domów. W tej chwili siostry czekają na wirtualnego opiekuna i po cichu marzą, że ktoś da im szansę na życie poza schroniskiem. Siostry różnią się długością ogonków – Eris ma najkrótszy. I jest najweselsza.

nbsp;

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)