Home / Psy do adopcji wirtualnej / Gienia

Gienia

Słowa kluczowe: ,

GIENIA to spokojna ok 11-12 letnia sunia. W schronisku spędziła prawdopodobnie całe życie. Kilka lat mieszkała na polu z najbardziej wycofanymi psami. Została zabrana do specjalnie wydzielonego pomieszczenia dla staruszków, ale do tej pory nie udało jej się zaprzyjaźnić z żadnym z opiekunów ani z nami. Wychodzi ładnie na spacery, uwielbia dostawać smaczki, ale nie chce być głaskana ani zaczepiana. W swojej małej grupie trzyma się na uboczu, nie stwarza żadnych problemów, po prostu sobie jest. Takie pieski mają małe szanse na adopcję, każdy chce mieć przyjaciela, którego można przytulić, który powita przy drzwiach kiedy wracamy z pracy. GIENIA taka nie jest i nigdy nie będzie. To sunia, która szuka spokoju i chce być sama ze sobą. Co prawda wyadoptowaliśmy już kilka takich psiaków do nowych domów, ale wiemy jak trudno jest znaleźć odpowiedzialną i cierpliwą osobę, która nie zrazi się brakiem kontaktu z psem. Dlatego GIENIA szuka wirtualnego opiekuna. GIENIA najbardziej lubi puszki dla seniorów i miękkie smaczki.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)