Home / Psy do adopcji wirtualnej / Kora

Kora

Słowa kluczowe: ,

Kora trafiła do Boguszyc jako szczeniak ok 2007 roku razem z dwiema siostrami i bratem. Brat miał szczęście i został adoptowany, siostry zostały. Nazywane „dobki”, uwielbiają szaleć na spacerach, najchętniej bawią się między sobą, ale zawsze są gotowe przybiec do człowieka. Sunie są wysterylizowane i zaszczepione, różnią się długością ogonków, Kora ma średni. Niestety nigdy nie miały szczęścia zostać zauważone i zabrane z Boguszyc, dlatego szukają wirtualnego opiekuna, a my marzymy cichutko razem z nimi o prawdziwym domku dla Eris, Kory i Meli. Grupa: Marta

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)