Home / Psy do adopcji wirtualnej / Lavinia

Lavinia

Słowa kluczowe: ,

LAVINIA trafiła do nas w styczniu 2015 roku po wypadku samochodowym. Miała złamane dwie łapy i musiała przejść trudną operację. Urodzona 2012 roku, największy dzikus w całym schronisku. Z psami dogaduje się bez problemów, natomiast człowieka omija szerokim łukiem. Nie wiemy co ją w życiu spotkało, jakie wydarzenia sprawiły, że nie potrafi zaufać człowiekowi nawet odrobinę. To śliczna sunia i gdyby tylko zdecydowała się trochę otworzyć, na pewno miałaby szansę na znalezienie domu. Niestety w tej chwili nie może być wydana do adopcji.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)