Home / Psy do adopcji wirtualnej / Lesław

Lesław

Słowa kluczowe: ,

LESŁAW urodził się w 2005 albo 2006 roku. Jest bardzo oryginalnie umaszczony i wydawałoby się, że taki piękny pies nie powinien mieć problemów ze znalezieniem domu … LESŁAW ma jednak jeden problem – unika ludzi jak ognia. Jedyne co udało nam się przez te wszystkie lata osiągnąć, to podejście LESŁAWA do ręki, kiedy podajemy mu smaczka. W innym przypadku możemy zapomnieć o jakimkolwiek kontakcie z LESŁAWEM, który podczas spacerów i jedzenia, trzyma się zawsze daleko od nas, wolontariuszy czy opiekunów. LESŁAW żyje spokojnie w swojej grupie. Od innych psów również trzyma się z daleka. Nie nawiązuje z nikim kontaktu tak już raczej pozostanie. LESŁAW szuka wirtualnego opiekuna.
 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)