Home / Psy do adopcji wirtualnej / Maruda

Maruda

Słowa kluczowe: ,

MARUDA to bardzo wycofana staruszka – ma ok 10 lat i większość życia spędziła w schronisku na polu z najbardziej płochliwymi psami. Zanim zajęliśmy się schroniskiem przez lata nikt tam nie zaglądał. Psy dziczały, ustalały własne hierarchie i zasady. MARUDA została zabrana z pola i przeniesiona do specjalnie przygotowanego pomieszczenia dla staruszków, gdzie opiekunowie przychodzą kilka razy dziennie, a psy wychodzą na spacery na dużą łąkę. Jednak to wszystko nie przekonało MARUDY, że warto nam zaufać.Od samego początku uciekała na widok człowieka, teraz również nie chce do nikogo podchodzić. Nawet przysmaki często przechodzą jej koło nosa, bo czeka aż sobie pójdziemy, aby zabrać smaczka, podczas gdy inne psy podbiegają i zjadają prezenty. MARUDA szuka wirtualnego opiekuna, raczej nie liczymy na znalezienie dla niej domu.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)