Home / Psy do adopcji wirtualnej / Mela

Mela

Słowa kluczowe: ,

Mela urodziła się ok 2007 roku, w schronisku przebywa od początku razem z dwiema siostrami i bratem (brat został adoptowany dwa lata temu). Opiekunka rozpoznaje je po długości ogonków – Mela ma najdłuższy. Jest bardzo energiczną sunią, wszędzie jej pełno, w grupie najchętniej bawi się z siostrami oraz biegnie do człowieka. Mela jest wysterylizowana i czeka chociaż na wirtualną opiekę, przez tyle lat nikt nie zdecydował się dać jej domu, ale może będzie miała szczęście do „przyjaciela na odległość”. Grupa: Marta

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)