Home / Psy do adopcji wirtualnej / Misiek

Misiek

Słowa kluczowe: ,

MISIEK to duży, żyjący na uboczu psiak. W schronisku mieszka od szczeniaka, przez wiele lat przebywał w dużej grupie kilkudziesięciu psów. Nieufny w stosunku do nas, jedynie jego opiekunka może go czasami dotknąć. W tej chwili w jego grupie znajduje się kilkanaście psów, wszystkie mieszkają w trzech pokojach, dla każdego jest miejsce do spania i oddzielna miska przy jedzeniu. MISIEK w grupie nie powoduje konfliktów, stara się nie wchodzić w drogę innym psom. Jakakolwiek próba zabrania MIŚKA do weterynarza kończy się wielką paniką i stresem, dlatego musimy to robić w sedacji Na szczęście MISIEK jest okazem zdrowia. Zdajemy sobie sprawę, że jego szanse na adopcje są zerowe, ale znalezienie wirtualnego opiekuna na pewno leży w granicach naszych możliwości. MISIEK zasługuje przynajmniej na taką formę wsparcia.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)